TRENING SOJENJE NA TURNIRJU V GROSUPLJU

Spoštovani,

kot že tradicionalno septembra v Grosuplju organizirajo pripravljalni turnir prvoligaških ekip. Letošnji turnir bo potekal v soboto, 16.9.2017. Turnirja se bo udeležilo 5 prvoligaških ekip in domača ekipa (2.dol).

Ekipe bodo razdeljene v dve skupini po tri. Vse tekme se bo igralo na 3 sete do 25. točke. Skupaj se bo odigralo 11 tekem.

Zainteresirani sodniki se za trening sojenja pred sezono prijavite z mailom na cicoprvi@gmail.com najkasneje do 2.9.2017. DOS Ljubljana poziva svoje sodnike, da se z vso resnostjo udeležijo trening tekem pred pričetkom sezone in se na ta način ustrezno pripravijo na novo sezono. Opozorimo še na to, da je Strokovna komisija ZOSS na sestanku dne 13.6.2017 sklenila, da bodo kontrolorji pri ugotovitvi, da sodnik ni sodil trening tekem, to upoštevali pri sami oceni sodnika na tekmi (gl Zapisnik 1. sestanka SK ZOSS).

SPORED TEKEM:
9.30 – 12.30 – razigravanje (2 igiršči)
15.00 – polfinala in tekma za 5. mesto
16.00 – finale in tekma za 3. mesto
zaključek turnirja je predviden ob 17.00.

SODELUJOČE EKIPE:
– Calcit Volleyball
– Zgornja Gorenjska
– Volleyball Ljubljana
– Kema Puconci
– Wildcats Klagenfurt
– ATK Grosuplje

Z lepimi pozdravi,

DOS Ljubljana