TURNIR DOS-ov: prijave do petka, zaželeni še dve punci

Lepo pozdravljeni,

do petka 15.4. imamo odprte prijave za turnir DOS-ov (gl. spodaj). Tokrat k prijavi posebej pozivamo punce – če se prijavita še 2, imamo lahko 2 ekipi in tako vse tekme igramo vsi. Seveda se lahko še vedno prijavijo tudi fantje 😉

Prijavite se na linku spodaj.

Lp, DOS LJUBLJANA

 

Pozdravljeni!

Leto je naokoli in odpiramo prijave za ponovno druženje na DOS turnirju, ki bo letos 4.6.2016 v OŠ Livade v Izoli! Ker organizatorji želijo, da bi bil tudi v drugih DOSih ženski spol tako aktiven kot v DOS Koper, so se odločili, da malenkost spremenijo pravila igre, in sicer tako, da bo vsak DOS na igrišču moral imel dve ženski. Upajo, da nam to ne predstavlja večjega problema 🙂
 
Prijave za udeležbo zbiramo do 15.4. na tem linku. Prosimo za resnost pri prijavljanju – po 15.4. odjave ne bodo možne oziroma se bo sodniku v primeru odjave odtegnil strošek kotizacije in majice.

 

Z lepimi pozdravi,

DOS Ljubljana