VABILO NA SKUPŠČINO DOS LJUBLJANA

Spoštovani,

obveščamo vas, da bo redna letna skupščina DOS Ljubljana v četrtek 10.3.2016 ob 19. uri (da bi zagotovili možnost udeležbe vseh, na tekme Univerzitetne odbojkarske lige 10.3. ne bo delegiran noben od naših sodnikov). Kraj srečanja in dnevni red vam javimo naknadno. Z udeležbo na skupščini sodniki pridobite 30 točk aktivnosti (Pravilnik), prav tako bomo vsem, ki ste opravili meritve, na skupščini razdelili zgornji del trenirk.

Svojo udeležbo morate obvezno potrditi DO SREDE 2. marca 2016 na tem linku, kjer se hkrati opredelite za vrsto večerje. Navodilo: v okvirček vpišete svoje ime in priimek, kliknete na izbran meni in vaš vnos shranite (s klikom na save). Če do srede ne potrdite vaše prisotnosti na tem linku, vam večerje ne moremo zagotoviti. Klicev in e-mailov, naj vas jaz pofočkam, ne sprejemam.

Z lepimi pozdravi,

DOS Ljubljana