Gesla za elektronski zapisnik

Spoštovani,

posredujemo vam obvestilo Sekretarja tekmovanj. Z lepimi pozdravi, DOS Ljubljana

 

Očitno letos razsaja virus »pozabljivosti« ali ne vem kako bi drugače imenoval pojav, da že na tretji tekmi nismo imeli elektronskega zapisnika »ker niso znali pognati zapisnika, geslo ni prijelo« in vsakokrat se je pokazalo, da so na vsak način hoteli vstopiti v zapisnik z geslom »ts_….«, da pa bi vsaj poizkušali vstopiti v sistem z geslom brez »ts_…« pa jim ni prišlo na misel (razen tistih, ki so me poklicali). Elektronski zapisnik imajo že četrto sezono in to ni neka novost ne za klube in še manj za sodnike !!!!

Sistemsko geslo za vse ekipe je brez »ts_….« in s tem geslom je vstop v elektronski zapisnik, statistiko, ….

Geslo s »ts_ ….« (team sign) pa je le za podpis ekipe v elektronskem zapisniku.

Pa če nekako še razumem posamezne klube (kjer so se ljudje zamenjali) pa pri tem ne razumem sodnikov, ki so isti in vsako leto dobijo gesla, pa kar naenkrat ne vedo več kateri je pravi za vstop v zapisnik.

Lp, Brane