projekt Botrstvo – zahvala

Spoštovani!

Ob koncu tekmovalne sezone bi se rad v imenu sekretarja tekmovanj OZS in predsednice ZOSS najlepše zahvalil vsem, ki ste se odpovedali enemu sodniškemu nadomestilu ter tako prispevali svoj kamenček v humanitarnem projektu Botrstvo. Skupaj smo zbrali zavidljivih 1.380,00 evrov, s katerimi bodo lahko organizatorji projekta (Zveza prijateljev mladine Ljubljana Moste –Polje ter Val 202) otrokom, ki so se znašli v stiski, olajšali in polepšali vsaj kak dan življenja.

S prispevki ste pokazali, da tudi delegati – kontrolorji in sodniki premoremo čut za sočloveka in da nam ni vseeno, kaj se dogaja okoli nas. Verjamemo, da projekt Botrstvo ni edini humanitarni projekt, v katerem ste sodelovali oz. sodelujete in da mnogi izmed vas tudi sicer po svojih močeh pomagate ljudem v stiski. Vsak, še najmanjši prispevek, v kakršnikoli obliki, lahko nekomu polepša dan.

 

Lep pozdrav

Gregor Novak

Sekretar ZOSS