NADGRADNJA JAVLJANJA ZASEDENOSTI V SISTEMU

Pozdravljeni,

Sporočam vam, da smo v programu za delegiranje nadgradili javljanje zasedenosti. Od zdaj naprej imajo sodniki za javljanje zasedenosti tri opcije, in sicer:

– Ves dan

– Dopoldne

– Popoldne

V primeru, da bo sodnik javil zasedenost DOPOLDNE, naj pod Razlog zasedenosti izbere OSTALO, pod podroben razlog pa naj napiše DO katere ure bo zaseden, da bo delegator vedel, od kdaj naprej ga lahko delegira.
V primeru, da bo sodnik javil zasedenost POPOLDNE, naj pod Razlog zasedenosti izbere OSTALO, pod podroben razlog pa naj napiše OD katere ure naprej bo zaseden, da bo delegator vedel, do kdaj ga lahko delegira.

Priložen je primer, kako naj izgleda javljanje zasedenosti za dopoldne ali popoldne (kam kaj vpisati in kaj izbrati).

zasedenost_primer