Navodila za sojenje in obrazci

Sezona se je že začela, vendar kljub temu nekaj informacij ne bo škodilo 😆

Navodilo za sojenje v tekmovalni sezoni 2012/2013 lahko preberete tukaj. Svetujemo vsem sodnikom, da jih preberejo, saj boste sigurno zvedeli kaj novega ali pa se spomnili na kakšno pravilo, ki vam je že ušla iz spomina. Torej zelo priporočljivo branje!!!

Vse obrazce, ki jih potrebujete na tekmah lahko dobite na linku:http://www.odbojka.si/ozs/sodniki/zoss_dokumenti/zoss_obrazci
Opozarjamo še enkrat, da na tekmi ne dopuščate da so na terenu osebe, ki za to nimajo ustrezne dokumentacije (licence). V kolikor oseba brez licence vstraja pri tem da ima pravico biti na terenu mu dajte v podpis ustrezen obrazec, ki ga pošljete skupaj z ostalimi dokumenti na OZS. S tem boste vi zaščiteni, o njegovi upravičenosti pa bo odločala OZS.