Turnir DOS-ov

Pa smo ga dočakali! 2. turnir DOS-ov v odbojki, ki bo v soboto, 29.5.2010. Organizator turnirja bo DOS Pomurje. Natančna lokacija turnirja bo sporočena naknadno, zagotovo pa nekje v severno vzhodnem delu Slovenije.

Prvi turnir DOS-ov smo na lastno pobudo organizirali v našem društvu DOS Ljubljana leta 2008 v Komendi. Pokal zmagovalca  je osvojilo društvo DOS Koroška, ki bi moralo po pravilu organizirati naslednje srečanje. Žal so višje sile preprečile organizacijo turnirja v letu 2009 .

Ker se vsakega dogodka lotimo skrajno resno se bomo seveda tudi tega. Na turnir lahko prijavimo (skoraj) neomejeno število ekip, zato vas pozivamo, da čim prej javite svojo udeležbo na turnirju Kaji Maršič (marskaja@gmail.com ).

Več ko bomo imeli ekip, več imamo možnosti za osvojitev prehodnega pokala.:-)  

Organizatorji bodo zagotovo poskrbeli za nepozaben dogodek. Na njem nikakor ne smemo manjkati.

Rezervirajte si soboto, 29. maja 2010 za druženje z odbojkarskimi sodniki iz cele Slovenije.