Skupščina ZOSS – 2010

26.3.2010 je bila v Novi Gorici redna skupščina ZOSS. DOS Ljubljana so prestavljali delegati: Prešeren Jana, Šuštaršič Janez, Ivanc Matej, Krička Andrej, Simonič Dušan in Milojevič Mihajlo.

Na skupščini so bila potrjena vsa poročila za leto 2009, finančni plan za leto 2010 ter večina predlaganih sprememb poslovnika skupščine, statuta ZOSS, disciplinskega pravilnika ZOSS in pravilnika o finančnem poslovanju ZOSS. Sprejet je bil nov pravilnik o ureditvi povračil stroškov za člane ZOSS in ureditvi postopka za posebne članarine klubov. Pravilnik o akoholiziranosti v predlagani obliki ni bil sprejet, zaradi pomembnosti pravilnika ga bo skupščina ZOSS obravnavala korespondenčno po dodatni uskladitvi na nivoju društvev.

Po končani skupščini smo se okrepčali v sosednji restavraciji, več pa naj povejo slike. Slike si lahko ogledate v polni velikosti s klikom na sliko.